4 липня 2019 року. ГО «Асоціація українських і арабських бізнесменів і інвесторів» за підтримки Національної спілки журналістів України провели круглий стіл на тему: «АУАБІ – бізнес адвокат, міст дружби, партнерства та співпраці між українськими та арабськими діловими колами».

Привітав учасників круглого столу Салім Алотті – Голова АУАБІ.
Під час круглого столу обговорювали результати проведеного міжнародного українсько – арабського економічного форуму, утворення координаційної ради та напрямки діяльності АУАБІ у 2019 році.

Виконавчий директор УАЗП ініціював дискусію на тему: “Українсько-арабські політико-економічні відносини та перспективи їх розвитку у майбутньому. Стан договірно-правових відносин України та країн арабського світу”. Валерій Цибух

Модератором круглого столу виступив Ігор Гресь, який висвітлив питання:
“Торговельно-економічних відносин між Україною та країнами арабського світу. Перспективні напрямки співробітництва для українських та арабських суб’єктів господарювання. Інструменти просування українських та арабських суб’єктів господарської діяльності на ринки України та країн арабського світу місце і роль у цьому АУАБІ.

Одне із важливих питань “Оцінка відповідності товарів та систем управління, як елемент довіри в міжнародній співпраці” розкрив Віталій Бєлоусов.

Сергій Костогриз, директор департаменту з торгового фінансування мультинаціональних компаній АТ «Райффайзен Банк Аваль» розповів про особливості фінансової підтримки під час здійснення експортних і імпортних операцій між українськими та арабськими суб’єктами ЗЕД.

Більше фото з круглого столу, за посиланням.