ГОЛОВА АУАБІ, Мохаммед Салім Алотті взяв участь у першому форумі ліванських випускників з України, який проходив у Києві за участю української та ліванської дипломатії, а також представників Міністерства вищої освіти України та відбору професорів та випускників.

Там він зустрівся з надзвичайним і повноважним послом Лівану в Україні – Алі Дагером та багатьма представниками української держави, висловивши велику вдячність за вагоме значення, яке Ліванське посольство надає розвитку двосторонніх відносин на всіх рівнях, особливо в науковій і культурній сферах.

Салім Алотті також наголосив, що ліванська дипломатія відіграє важливу роль у розвитку економічного співробітництва між Україною та Ліваном і що нинішня конференція є результатом узгоджених зусиль між офіційною та популярною ліванською дипломатією.
«Україна продовжує залучати тисячі студентів з Лівану та арабського світу», – сказав Салім Алотті в своїй заяві.

І звернув увагу на ряд особистостей, які пов’язували історію відносин між двома країнами, зокрема великим ліванським письменником Михайлом Наймою, першим ліванським випускником університетів України.

Також пан Салім Алотті в рамках форуму зустрівся з заступником Міністра освіти і науки, професором, Максимом Стрічкою, заступником міністра спорту, Миколою Мовчаном та пані Ліною Чоповаловою, однією з керівників департаменту Міністерства освіти і науки.